Tenis Stołowy

VII Abstynencki Turniej Tenisa Stołowego Blachownia 15.11.2015 r.

W niedzielę, 15 listopada w Hali Sportowej w Blachowni, odbył się kolejny Abstynencki Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorem Turnieju było Stowarzyszenie Abstynenckie Familia, a patronat honorowy objęła Burmistrz Blachowni Pani Sylwia Szymańska. Do turnieju zgłosiło się ponad 50 zawodników i zawodniczek. Poza zawodnikami z Blachowni w turnieju wystąpiły drużyny m.in.: z Częstochowy, Kłobucka, Krzepic, Kamienicy Polskiej, Rybnika, Dąbrowy Górniczej, Myszkowa a także z Kraśnika . Półfinały wyłoniły najlepszych zawodników turnieju. W pojedynku finałowym zwyciężył Grzegorz Wichowski z Rybnika, pokonując Sylwestra Misztę z Myszkowa. W walce o trzecie miejsce na podium zmierzyli się Andrzej Głód i Artur Żmijewski obaj z Dąbrowy Górniczej. Wśród pań triumfowała Beata Stolarska przez Małgorzatą Pasieką i Sylwią Owisz.
W rywalizacji drużynowej zwyciężyli pingpongiści Jedności Myszków, drugie miejsce zdobyli zawodnicy z Dąbrowy Górniczej, a trzecie Zgoda Rybnik . Familia Blachownia zajęła miejsce tuż za podium.
Nagrody i puchary dla najlepszych wręczali Burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska wraz z Prezesem Stowarzyszenia Arkadiuszem Michalakiem. Całość zawodów sędziowali: Pan Edward Forma i Sławomir Pyda.

Galeria zdjęć..................

Foto relacja ..................