HALA SPORTOWA W BLACHOWNI

X ABSTYNENCKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

 

W niedzielę, 9 września 2018 r. w Hali Sportowej w Blachowni, odbył się X Abstynencki Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorem Turnieju było Stowarzyszenie Abstynenckie „Familia” z Blachowni , a patronat honorowy objęła Burmistrz Blachowni Pani Sylwia Szymańska oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych . Do turnieju zgłosiło się około 40 zawodników i zawodniczek. Poza tenisistami z Blachowni w turnieju wystąpiły drużyny m. in.: z Częstochowy, Kłobucka, Radomska, Kamienicy Polskiej i Bytomia . Półfinały wyłoniły najlepszych zawodników turnieju. W pojedynku finałowym zwyciężył Marian Bruner z „Familia”Blachownia, pokonując Krystiana Mnicha też z „Familia” Blachownia , trzecie miejsce zajął Wincenty Warzecha z Częstochowy . Wśród pań triumfowała Beata Stolarska z Częstochowy przed Heleną Melkus też z Częstochowy oraz Joanną Michalak z „Familia” Blachownia .
W rywalizacji drużynowej zwyciężyli pingpongiści „Familia” Blachownia, drugie miejsce zdobyli zawodnicy z „Odrodzenie”Bytom, a trzecie „Szansa” Radomsko .
Nagrody i puchary dla najlepszych wręczali Burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska wraz z członkami zarządu stowarzyszenia „Familia” . Całość zawodów sędziowali: Pan Edward Forma i Sławomir Pyda.

 WIĘCEJ FOTEK..................