ZAPROSZENIE

XI OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ZAWIERCIE.

 

Zawierciańskie Stowarzyszenie Trzeźwościowe „PRZYSTAŃ” zaprasza na XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego Członków Klubów Abstynenckich o Puchar Prezydenta Miasta Zawiercia. W zawodach rozgrywanych indywidualnie wezmą udział kobiety i mężczyźni z województwa Śląskiego. Plakat Termin i miejsce:19 października 2013r – hala OSiR III Zawiercie ul. Piłsudskiego 73 a – nad „Wymiennikownią” – 7 stołów. Wspomniana hala znajduje się na Osiedlu Żabki w odległości 300 metrów Od ryneczku. Dojazd z dworca PKP i PKS autobusami linii „ 0 ”i „ 2”. Organizator: Zawierciańskie Stowarzyszenie Trzeźwościowe „ Przystań ” w Zawierciu ul. Powstańców Śląskich 6, tel. 32 67 221 75 . W sytuacjach awaryjnych można skontaktować się z kolegą – Marian Krupa tel. 504 153 995

Regulamin XI Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego Członków Klubów Abstynenckich o Puchar Prezydenta Miasta Zawiercia

  Termin i miejsce :19 października 2013r – hala OSiR III Zawiercie Ul. Piłsudskiego 73 a – nad „Wymiennikownią” – 7 stołów. Wspomniana hala znajduje się na Osiedlu Żabki w odległości 300 metrów Od ryneczku . Dojazd z dworca PKP i PKS autobusami linii „ 0 ”i „ 2”.  

Organizator : Zawierciańskie Stowarzyszenie Trzeźwościowe „ Przystań ” w Zawierciu ul. Powstańców Śląskich 6 tel. 32 67 221 75 . W sytuacjach awaryjnych można skontaktować się z kolegą – Marian Krupa tel. 504 153 995

  Warunki uczestnictwa : Prawdo startu w zawodach mają członkowie Klubów Abstynenckich woj. Śląskiego . Do weryfikacji należy przedstawić pismo Prezesa Klubu , zgłaszającego imiennie zawodnika . Obowiązuje strój sportowy .   Program :zawody zastaną rozegrane w grach pojedynczych , które wchodzą do punktacji drużynowej . Drużyna składa się z 3 zawodników mężczyzn i kobiet . Systemy poszczególnych turniejów zostaną dostosowane do ilości zgłoszeń i ustalone podczas konferencji technicznej w dniu zawodów .

Zawody zostaną rozegrane według następującego programu czasowego

: 9.20 – weryfikacja i konferencja techniczna

9.45 - losowanie

10.00 – gry Limity ilościowe : każdy Klub może wystawić po 2 drużyny  

Nagrody : drużynowo za zajęcie miejsc 1 –4 puchary i dyplomy , indywidualnie – nagrody ufundowane przez sponsorów .

  Potwierdzenie udziału : telefonicznie -608 816 662 kol. Jarosław Kowalski Zapisy do godz. 9.20 w dniu zawodów na hali OSiR .

  Warunki finansowe : koszty organizacyjne ponosi ZST „ przystań ”. Startowego nie pobiera się ,ubezpieczenie we własnym zakresie .

  Ze sportowym pozdrowieniem   Zawiercie 10.09.2013 r.