TURNIEJ TENISA

BLACHOWNIA 2014

W niedzielę 21.09.2014 r. o godz.9.00 na Hali Widowiskowo - Sportowej w Blachowni odbył się VI Abstynencki Turniej Tenisa Stołowego organizowany przez nasze Stowarzyszenie "Familia". Uroczystego otwarcia zawodów dokonała pani burmistrz Blachowni Anetta Ujma .W turnieju wzięli udział zawodnicy z klubów abstynenckich woj. śląskiego. Zawody zostały rozegrane w grach pojedynczych, w kategoriach kobiet i mężczyzn, a także w kategorii drużynowej . Dla zwycięzców zostały przyznane nagrody rzeczowe , puchary,dyplomy oraz statuetki .W czasie zawodów jak i po wszyscy uczestnicy turnieju mogli kosztować grochówkę z polowej kuchni która została przyrządzona przez samego prezesa klubu Arkadiusza Michalaka. Serwowana była także pajda chleba ze smalcem i ogórkiem oraz kawa, herbata ,napoje .Zarząd klubu „Familia” serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom turnieju za udział i sportową rywalizację podczas zawodów .